Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vychytávky:

Zdravím všetkých! Myslím,že už sa tu niekto raz už ozval,či chovatelia jedákov,nemajú nejaké rôzne vychytávky,ktoré umožňujú chovať svoje hady a hlavne seba vo väčšom bezpečí.Toto som našiel na Youtube a príde mi to ako dosť dobré,hlavne ak človek potrebuje počas prítomnosti hada v teráriu niečo upraviť,vyčistiť,nejakú drobnosť a podobne:watch

či chovatelia jedákov,nemajú nejaké rôzne vychytávky,ktoré umožňujú chovať svoje hady a hlavne seba vo väčšom bezpečí.

Tak já třeba nejezdím na motorce, neskáču padákem, pořádně se rozhlížím na přechodu, málo jezdím po setmění do Prahy a velkých měst vůbec a tak. Myslím že pro svůj chov ve větším bezpečí dělám tak akorát.