Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík noční kanibalismus ?

Gekončík noční kanibalismus ? je to možné ? ve velkém terárku dvě samičky a dva samci , stáří cca 6-8měsíců .... mám je měsíc a včera najednou koukám a místo 4 jsou 3 ? celý barák vzhůru nohama , každou skříň všechno jsem překontroloval několikrát ,ale stejně neměl jak utéct !! takže toto bylo jedinné co mě napadlo . JE to možné nebo je to blbost ?

Kanibalizmus v zmysle,žeby ho zožrali to pochybujem...tipnem si,že ti chýba jeden samec?Buď zdrhol alebo sa s tým druhým samcom mlátili(keďže všade sa uvádza,že nemajú byť v jednom terárku dvaja samci-v 6-8 mesiacoch by už mali byť pohlavne dospelý)a teraz je niekde v terárku zalezený,v horšom prípade mŕtvy.