Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mravenec Paraponera Clavata

Ani to tak nepatří do této sekce, ale když by se to vzalo z hlediska krmení, tak jo :) Náhodou, nevěděl by někdo kde sehnat tohoto mírumilovného tvorečka? :) Chtěl bych potvrdit Schmidtův index :D

Diky, jdu se na to kouknout...Jinak sem se docetl, ze taky zalezi v jakem pasmu zije ten mravenec. V jeho prirozenem prostredi bude mit asi urcite silnejsi jed nez u nas nekde v terarku. No kazdopadne, chtel bych to zkusit co by to semnou zrobilo :)

kolega měl ve fr.guianě dva dny absolutně paralyzovaný prst + silná bolest spojená s těmi tzv. žhavými uhliky, bezděčkovci měli tady na spolupráci nějakýho tropickýho kolegu, kterej čuměl, že tu saháme na mravence rukou a ne půl metrovým peánem....
zadavatel vlákna možná šílenec/znuděnec je..., ale druh a téma je to pěkné....