Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teritorialnost dendrobates

Prosím Vás, jak moc jsou dendrobatky teritorialni? Do paludarka 50x50x60 bych chtěl dat celkem 4 zaby, ale nerad bych aby se nějak napadali. Jinak jsem ještě dneska viděl na burze v ove druh Dendropsophus leucophyllat a je překrásná :-) škoda ze je noční :(

Takže nemusím se bát, že se budou nějak napadat? Ale opravdu díky za každou informaci...Dneska jsem objednal terárium, takže než zařídím rostliny a hlavně proměřím teploty a vlhkosti při prázdném terárku, tak to bude ještě chvilku trvat.Nicméně, v květnu na další burze bych už pořídil obyvatele :)