Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Varanus acanthurus - samec nebo samice?

Zdravím,
mám doma mládě Varanus acanthurus, chtěla bych ho dopárovat, ale nemám u něj určené pohlaví. Tip mám, ale raději bych znala názor zkušenějších. Pokoušela jsem se ho nafotit, tak vkládám 2 fotky. Pokud to z nich nepůjde určit, tak ho zkusím vyfotit znovu.
Předem děkuji za názory.

loading...

No, focení v ruce si nedovedu představit, protože když ho budu jednou rukou držet a druhou fotit, tak lepší fotky určitě neudělám a žádného asistenta nemám po ruce.
Zkusila jsem ještě něco nafotit v terárku. Pokud to k ničemu nebude, tak asi bude lepší vybírat samičku, protože by se měly lépe snést než dva samci nebo ne?

:-DAhoj.

Až trochu nabere půjde to lépe poznat.Ale souhlas s Aurifer+ trochu širší hlava na té jedné fotce ale u takhle malejch je to tak 50/50.za mě také samec???.=odhad.

A samo 100% souhlas s dalším a to samičku=pokud možno- při nejhorším budeš mít 2 samičky ty se v poho snesou i pro kluka by to bylo lepší no hult nebudeš mít 2× ale 3× nu což:-D.