Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Znáte stránku "The Ovogram site"?

test

Jestli jsem to se svými omezenými jazykovými schopnostmi pochopila správně, tak si tam registrovaní členové vzájemně vyměňují vajíčka chovaných druhů. Víceméně náhodně si posílají zásilky s vajíčky, takže nikdy nevíte, co dostanete.
Nemáte s tím někdo zkušenosti? Docela by mě zajímalo, jestli to opravdu takto funguje nebo jsem to zkomolila...

Ano, funguje to. :-)
Ale musíte poslat své vlastní věci , aby se dostal z druhé.
Být zdvořilý. Jedná se o trochu složitější na začátku. Udělejte si čas na to přijít. Chystáte se to líbí.

Ano, členové si mohou vzájemně posílat vajíčka, a druhého se neptat, zda je chce. Ale většinou to tak neprobíhá, ale zadá se nabídka a kdo má zájem se přihlásí a pouze tomu se to odešle. Zadat poptávku nelze. Můžete se zaregistrovat a prohlídnout si aktuální nabídku. Zrušit registraci nelze a tak z asi 1200 současných členů je většina neaktivních. V seznamech chovaných druhů je asi 1000 druhů a z nich mnohé v chovech již nejsou, pouze bývaly v chovu. Nejvíc je motýlů, strašilek, kudlanek, brouků ..., a nejvíc členů je z USA, Británie EU..., pár jednotlivců je z Jižní Ameriky, Asie, Afriky, Austrálie, ale ti jsou většinou neaktivní, což je škoda, protože by mohli nabízet zajímavé druhy. Zajímavý chovatelský spolek, vše neformální vše zdarma, založil jej a udržuje jej švédský chovatel motýlů.

in Czeh Republik, near town Chrudim there was in past one breeder whoo sent eggs all over the world. such we need it was good busines.he was not too expansive and sending in straw from lemonade, in plain letter is cheap and fast. why someboady dont start again such good busines?some people will give him more,than he ask to get. mistake was, that our fauna is poor to few species.better in tropical jungle.