Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pagekon - biotopová ubikace?

Dobrý den,
Napadla mě myšlenka. Mám terárium s Pagekonem. Akorát tam má splácaninu všeho. Myslím dekorace.
Poslední dobou si zahrávám s myšlenkou udělat biotopové terárium nebo alespoň to nějak lépe zařídit(to co tam má je jen pro účel lezení)

Proto se vás ptám. Jaké rostliny rostou na místě kde Pagekoni žijou? Byl tam někdo? Pokud ano, fotka by neuškodila. Nevím jestli to má smysl. Ale jelikož je to moje jediné terárium tak chci aby to nějak vypadalo.

Pokud tu tento dotaz byl tak jo sem dejte, ale já jsem nic nenašel. Jestli tohle vlákno se vám bude zdát zbytečné tak ho smažte ;-)
Děkuji za odpovědi :-)

Děkuji :-D pagekon je v poho :-) toho bych se asi nebál. Tady jde čistě o mě :-D myslím si že Pagekonovi je jedno jestli leze po fikusu nebo po nějaké jiné rostlině :-D

Ještě bych se zeptal na jednu věc. Musí být umělá rostlina z chovatelského obchodu? Našel jsem jednu super stránku kde mají plno druhu plast. rostlin. Akorát nevim jestli mohou být v teráriu :-) je to normální obchod který prodává rostliny do domácností a na zahradu.