Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na hady leze jaro? :)

Ahoj, ahoj, ahoj, hadi se mi tu plazili hlady dva týdny, čekalo se na výplatu,a když se přiženu s náručí potkanů a myší.... tak krom jednoho všežravce nejeví moc zájem. Safra, co to je?? Teď nevím, co s těma myšima dělat, nemám na ně prostory. :(

Gutku, reginu (odchov ČR) a duháče, ten to naštěstí zachraňuje a nesežrané myši likviduje. Jinak fakt nevím, co to má být, u gutky už to jednou dvakrát bylo, ale u reginy ještě ne. Ani jednoho potkana si nevzala, a přitom tady týden šmejdí sem a tam. :( Ale je fakt, že je myslím před svlekem...