Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozdíl mezi scinkem arabským a obecným?

Zdravím, nevíte prosím jaký je rozdíl mezi scinkem arabským scincus mitranus a scinkem obecným scincus scincus dříve scink lékařský scincus officinalis? Z fotek jsem toho moc nevykoukala a krom toho, že scink obecný je rozšířenější ve volné přírodě. Neliší se ani způsobem života.

bližší info se dá najít, když si čék projde odkazy v těch článcích. Ale pokud ti jde o určení zvířete, co máš doma koupené od nějakého importéra, tak si s tím nemusíš vůbec lámat hlavu, protože to je S.scincus. Ti se celkem masově vozí z Egypta. Mitranusové jsou z oblastí, odkud se legálně nevyváží, takže v chovech prakticky nejsou.