Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fauna trhy Ostrava 19.4.

Za dva týdny budou další Fauna trhy v Ostravě, chystáte se někdo dovézt zajímavé druhy strašilek a pakobylek?
Zajímá mě např:

Epidares nolimetangere
Oreophoetes peruana
Phyllium bioculatum
Lopaphus sp. "Cuc Phuong"

Dají se u nás vůbec sehnat takové druhy jako např. Carausius sanguineoligatus, Acanthomenexenus polyacanthus nebo Trychopeplus laciniatus? A pokud no, tak za jaké ceny?

Vím, že tam býval polák, ale bohužel, nemám na něj kontakt a na posledních burzách jsem ho neviděla, i když pravda, nebyla jsem v areálu pod tera burzou. Ale vždy byl v té horní části, no... A p. Cieplý má v nabídce jen holata či medvídky, já potřebuju dospělé myši :-D