Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza Holešovice 18.4.

Ahoj všem mám prosbu.Pojede prosím někdo na burzu do Holešovic z Olomouce a byl by ochoten mi tam přivézt dva Eryx colubrinus, které by vyzvedl v Olomouci? Děkuji
[mod]Změna předmětu, původně: Burza 18.4. (cejna)[/mod]

Jak kdy - klasické tmavky množí už moc lidí neodchovává. Velký počet mláďat, která nikdo nechce ani zadarmo a navíc žerou jak prokoplé.. často vídám, často ale také ne. Na vašem místě bych si dal inzerát na ifaunu s tím, že tam si jí vyzvednete....