Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem osvětlení

Dobrý den, už jsem sem psala 2 vlákna ale našla se ještě jedna věc.. dořizuji terárium. Jako uvb mám reptile 200 25w(doporučeno od vás) a te´d se rohoduji co za tepelné osvětlení.. normální bodovou žárovku nechci jelikož už po několikáté paskla.. na krabičce je doporučeno : Daytime Heat lamp nebo Daylight Basking spot.. Ptaám se je to dobré ? a kolik watové žárovky ?? děkuji terárium 100x50x50

Na jaké krabiččce? Myslíte od UVB kompaktu? Daytime Heat lamp nebo Daylight Basking spot jsou jen předražené klasické žárovky. Kupte klasickou reflektorovou cca 40W žárovku a máte klid. A jestli Vám často praskají, tak bude problém někde jinde a Vámi jmenované žárovky budou praskat taky. ;-)