Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezsrstý potkan z obyčejných rodičů

Před časem jsem zde psala o potkanech, kteří mají krátký ocas, případně žádný, po té samé samici se mi objevilo ve vrhu bezsrsté mládě-ocasy mají tentokrát normální, nebo jen o málo kratší, ale z obyčejných zverimexových potkanech se mi objeví tohle jsem fakt nečekala.-Prospívá dobře jako sourozenci, velikostně je jako sourozenci, jen nemá srst.Je to vůbec možné, aby se u nešlechtěných potkanů toto objevilo, nebo je nějaké nemocné? Mají asi 4 týdny.

tak jo, díky za vysvětlení :).Když jsem jim to čistila tak jsem si ho nevšimla minule, byli ještě v hnízdě, tak jsem jim tam moc nehrabala, komplet i s hnízdem čistím až když vylezou a to bylo dneska, nadzvedla jsem domek a žasla ...dostane ho kamarádčina dcera, ona je ujetá na " nahatý " zvířata, já je moc nemusím a když může udělat radost, tak ho ani nezkrmím :).