Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhřezlá kloaka

Dobrý den, máme doma samečka je mu asi sedm měsíců, pět měsíců ho máme doma. Původně jsme si myslely, že je to samička a tak jsme pořídily ještě jednu. Bohužel jsme se zmýlily, zhruba prěd měsícem na něj přišly choutky a tak jsme je oddělily. Byl tak divoký že mu vyvřela koala. Bohužel od té doby se to stává často. Jakmile víc tlačí tak mu vyleze. Byly jsme na veterině, pan doktor mi ukázal jak mu jí vrátit zpátky. Upravily jsme jídelníček. Denně má max. 13 cvrčků a k tomu polníček. Původně jsme dávaly čínské zelí ale to pak už nechtěl. Jinak, cvrčky obalujeme v roboranu H a plastinu, vápník má stále k dispozici. Teploty má na výhřevu 42 a jinak tak 26 až 28 stupnů. UVB má reptiglo 200 Bohužel u výbojky nám odešel předřadník. Máte s tím někdo zkušenosti, případně jak jste to řešily? Nepříjde mi to normální a mám o něj strach. Budu vděčná za jakékoliv rady. Mockrát děkuji Katka
[mod]Změna předmětu, původně: vyvřelá koala (cejna)[/mod]

Prosímtě, je to VYHŘEZLÁ KLOAKA, koala je australský medvídek, co žere eukalypty. Vzhledem k tomu, že veterinář určitě neříkal, že je to koala, tak bych se ráda zeptala, zda ten výhřez veterinář viděl, protože třeba je to penis, který se při "choutkách" vysunovat má normálně.