Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Morče

Dobrý den, uvažuji o koupi morčete a chci se zeptat jestli by mohlo být morče jen jedno ? dvě mi rodiče nepovolí a když mu budu věnovat hodně času, což vím že opravdu splním a není to žádnej kec.. tak by mohlo být morče jedno ? a jak velkouk klec ? A je lepší normální morče nebo skinny ? děkuji za případné odpovědi
[mod]Změna předmětu, původně: Mořče (cejna)[/mod]

když ti rodiče povolí 1 morče, tak proč ti nepovolí rovnou 2? Nároky se tím nijak podstatně nezvýší. Chov jen 1 morčte je týrání zvířete, ikdyž se mu budeš hodně věnovat. Protože nikdy se mu nebudeš věnovat tak, jako druhé morče. Když na něj budeš mluvit, nebude ti rozumět. Ani fyzický kontakt od člověka není stejný, jako od jiného morčete. Prostě ikdyž se budeš snažit sebevíc, tak jiné morče mu tím nenahradíš. Je to asi jako kdybys celý život byla někde zavřená jen s kočkou. To je sice taky fajn společnice, ale lidskou kámošku ti nenahradí.