Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cvrček v teráriu

Dobrý den,
Asi před měsícem jsem Pagekona krmil cvrčkama. Nejdříve jsem si myslel že je sežral, později jsem je našel mrtvé v substrátu. Teď zhruba po měsíci začal cvrkat cvrček, který tam očividně celou dobu přežíval (už je tam asi týden). Myslel jsem, že toho cvrčka pagekon sežere. Stále nic. Pagekon absolutně nejeví zájem, ani o lov. Proto jsem se snažil cvrčka chytit a vyndat z terária. Cvrček ovšem zalezl a jediné co dělá je cvrkot. Zkoušel jsem dát do terária sklenici ve které byla voda a jablko. Doufal jsem že cvrček přileze, ale nic. Už vážně nevím jak se ho zbavit. Neznáte nějaký fígl? Jak ho lapit? Popřípadě jak dlouho tam může přežívat? Když má zdroj k potravě i jídlu?

Vím že pro vás je cvrkot maličkost. Ale jelikož nebydlím sám a v pokoji je se mnou mladší sestra tak je to docela nepříjemné.

Děkuji

To se mi stávalo běžně (cvrčci si vyžrali do polystyrénu díry, zalezli a pak po 14 dní umřeli). Ovšem přes den nemáš šanci je chytit. Počkej si večer, až bude tma a zhasnuto, vylézají z děr a chodí na lov, takhle jsem je zvládla vždy pochytat. Teď krmím švábama, takže mám o tuhle starost méně :)