Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chora agama?

Dobry. Mam taky problem. Moja agama je uz 3den zalezena pod kamennym domcekom...prvy den som jej zobrala domcek behala jak splasena a bala sa zjedla jedneho cvrcka a zaliezla naspet...vcera som jej cistila terarko od hovienok tak sa vysla pozriet ze co sa deje dala som jej jablko ktore zjedla a do misky som jej dala pupvove listy a kvety a jablko posypane vapnikom trosku si zobla a zaliezla znova. Tak som jej pred domcek dala rozmrazene cvrcky kedze lovit nechce posypala som ich vapnikom tak zjedla 6 a zaliezla...odvtedy nevysla son...mam ju asi mesiac doteraz nebol ziadny problem vsetko bolo ok len teraz neviem co jej je :/

Mozno vas to nezaujima ale agamka (inak vola sa Blato :D) uz vyliezol z domceka :) som z toho velmi stastna :) sice sa pri kazdom mojom pohybe stiahne alebo zacne utekat (mam ju oproti postele) ale aspon je uz vonku :) dufam ze sa coskoro prestane tak velmi bat a zvykne si :) dostala dnes len zelene a rosenie inak jej davam klud a nepriblizujem sa :)

Bude asi potřebovat trochu času na rozkoukání jestli u předchozího majitele dostala co proto,ale při dobré péči to půjde žádný strach.

Ta výbojka bude stačit 100W=předpokládám bez předřadníku.

Dá se to zjistit co tam máš za světlo zač teda pokud to nejni nějakej Čínanskej šit= podívej se na ní a napiš co na ní je za typ výrobce.

Dakujem pekne :) v pondelok mi pride uv vybojka tak snad som nic.nepokaslala a bude to dobre :) objednala som aj to osvetlenie tak snad uz bude vsetko v poriadku uz len aby sa prestal tak strasne bat :) prekaza mu to aj v loveni kedze ked mu tam dam cvrcky nesmiem sa ani hybat ani pozerat inak pozera na mna a kasle na cvrcky...tak snad casom :) je to moj prvy plaz nechcem ho umucit alebo ublizit chcem aby sa mal dobre :)