Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmenie chameleona

Ahoj,
zaujima ma ako krmit chameleona mimo uzavreteho teraria. Pri chove v sietovanom terariu, alebo na rastline musia cvrcky utiect, ci nie?
Videl som na nete odporucania a tipy na chov mimo zavreteho priestoru, ale neviem ako to je s krmenim v tychto podmienkach.
Ako to robia skuseni chovatelia?
Diky, PeSo.

chov mimo neni dobry dle meho skromného nazoru , chameleon musi mit klid a bejt bez stresu ve svym terarku pokud u udelas kvalitni terarko se vsim tak to je pro nej nejlepsi a nic vic nepotrebuje , ohledne krmeni tak si udelej krmitko z nejaky plastovy misky a dratku a mas to vymysleny to muzes dat i do toho sitovane terka , tam chama v lete muzes vzit a provetrat ale chov mimo neni dobry kazda zmena prostredi je pro nej stres