Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sklípkan

Ahoj,

chci si pořídit sklípkana, ale nevím, jestli může být v jedné místnosti a andulkama, když spolu nepřijdou do styku. Jestli by jim nemohli ublížit vykopnuté abdominální chloupky, cca. na vzdálenost 2m, pro jistotu 1m? Nevím jak daleko se vznáší. A jestli by andulky svým zpěvem nerušili přes den sklípkana?

Nemusíte se obávat. V přírodě je ruší kolikrát horší věci než zpěvaví ptáci. A o Andulky se též nestrachujte. Pokud nemáte doposud žádné zkušenosti doporučuji Brachypelmu albopilosum.