Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem radu prosím

Ahoj mám pocit že s mojí agamou vousatou není něco v pořádku je málo aktivní stravu se jí snažím dávat pořád ale ani to někdy nechce. Je to samec asi 4roky stari dostal jsem ho od kamaráda z Aquaterry v Plzni. Na internetu je spousta obrázků ale on není tak zbavený je spíš celý hnědo žlutý. Krmim cvrčky,pampeliskou, občas zeleninu. Nevíte co dělám špatně? Mám se o něj víc starat? Jestli ano, jak? Předem děkuji.

Když přidáš fotky zvířete a terária a pořádně popíšeš podmínky chovu a stravu, tak Ti tu někdo určitě poradí. Ale už teď můžu s 99% jistotou říct, že je chyba v chovu a to zvíře je apatické kvůli špatným podmínkám, ve kterých ho chováš...