Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem utek svabu argentinskych

Ahoj lidi. Nechavam si od firmy posilat 100ks svabu a bohuzel par mi jich uteklo a ted se stava, ze obcas nejakeho najdu doma. Problem je, ze jednoho nasla doma i nase sousedka z panelaku (uteklo mi jich tak 9). Dost nerada bych mela nejaky pruser. Jak se jich zbavit? Rozhodne neni pravda, ze za dva,tri dny se najdou mrtvi. Nektery se nasli i po mesici. V pokojove teplote uplne v pohode prezivaji. Co s tim?

Tak přežít, na to jim pokojovka stačí ... Nebudou se množit a o tom ty teploty hlavně jsou ;-) 9 švábů se chytá v bytě těžko, stejně už jich většinu asi máte odchycenou ... Můžete je zkusit nalákat na nějaké krmení, ale důležitá je prevence, nenechat je utéct, což je u dubií s podivem :-D

s dovolením využiju vlákno pro vlastní dotaz.
Nemá někdo nějaký tip, jak bez chemie co nejvíc eliminovat šváby v místnosti? Rozmohla se mi ve zvířecí místnosti (díky bohu ne doma) dost děsivá trojkombinace periplanety+tartary+rusi no a sem tam nějaký šedák nebo cvrček... 3-[
Problém je v tom, že chemie v podstatě nepřipadá v úvahu, nemám ty zvířata kam odstěhovat. Požerové nástrahy se bojím dávat, mám v polovolném chovu pár králíků, nechci je otrávit.
Někdo nějaké tipy? Nekladu si nemožné cíle jako úplné vyhubení :-D Jen bych jich ráda potkávala o něco méně :-D

no asi tak mě už zdrhli cvrčci a ty jsou v pohodě jen cvrkaj a pak zdechnou nerozmnoží se, co se týče švábů zdrhli mi tartary a ty jsem ještě po 1/2 nalezl živé , mě se normalně množili v pokojove teplotě, tak věřit tomu že se nebudou množit je najivita. Poté jsem si pořídil švába šedého a to jsou největší mrchy lezou uplně po všem včetně skla a neskutečně rychle se množí, rychle jsem se jich zbavil. Momentálně mám dubie a ty se my normálně množí v pokojové teplotě, bez vytápění takže že se nerozmnoží je nesmys. JInak mě zdrhali mezerou mezi posuvnými skly . Jinak namaž hranu vazelinou a dej ještě do jednoho boxu pro jistotu. Deratizace je hodně náročná věc. Já koupil pastičku na hmyz dřevěná krabka s lepivým povrchem,ale stupačky jdou přes všechny byty o))))