Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kajmanka dravá plave na hladině

Dobrý den,
mám krátce mládě kajmanky dravé, od začátku perfektně žere grundle, resp. kousky, teplota vody 25 st.C, ale už po několika dnech jsem si všiml, že se nepotápí plave na hladině a zadní nohy má podél těla, moc je nepoužívá, ale dokáže s nimi hýbat.
Děkuji za každý podnět co dál, přece jen má cca. 5cm je to prostě drobek.

zřejmě plynatost, jak psal kolega výš. Zvedněte jí teplotu vody na 28°C, ona mláďata raději teplejc, než při teplotách při kterých fungují normální adulti. Během pár hodin až dní by se to při vyšší teplotě mělo srovnat. Ohledně těch grundlí už psal kolega.