Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán a dovolená

Dobrý den,

chci se zeptat, jak to řešíte s leguány, když jedete na dovolenou. My se totiž chystáme na takových 8-10 dní někde vypadnout, ale nevíme kdo by nám ho pohlídal, Anča je totiž celkem náladová a nevíme co by mohla vyvést v dobu naší nepřítomnosti :/ Nemáte někdo nějaký rady, nebo neznáte někoho, kdo by si jí na tu dobu vzal k sobě (samozřejmě za určitý poplatek). :)

Převážet legouše k někomu cizímu je kontraproduktivní, protože by stejně minimálně několik dní nežral. Rači si zajisti někoho, kdo se o něj zajde postarat. Když člověk jede na dovolenou a má terária, tak si holt musí zajistit někoho spolehlivého, kdo mu zajde zvířata obstarat po dobu jeho nepřítomnosti.