Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korytnacka sa nehybe

Ahojte , potrebujem radu mam doma 2 mesiace korytnacku a je jej 1rok. Kupil som ju na burze na internete som si všetko prestudoval ochove popytal som sa aj na burze . Tochto tyzdna som ju skusil dat na balkon na slnko na polke teraria bolo slnko a na druhej tien a voda . Doteraz sa mi to nestalo : ked som prisiel comov bola na balkone siel som ju skontrolovat vybral som ju a chcel som ju dat von vsimol som si ze sa korytnacka nehybe mala stiahnutu hlavu dnu a vsetky 4 nohy vonku a otvorene oci - vsetko este trva do teraz . Tak som ju dal do vody vybral som ju a dal do teraria do dnes je takto . Prosim pomozte mi neviem ci nezdochla . Na internete som sa docilal ze je asi ochrnuta :.(:-)

jednak to je jak přes lupu, navíc to je v podstatě uzavřený prostor. Kde se teplo akorát kumuluje a nemá kam dostatečně rychle unikat. Asi jako v autě stojícím na slunci. Takže v tom terárku klidně mohlo být 50-60°C, což je prostě pro normálního živého tvora konečná.