Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem užovka a korálovka

dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli bych mohla nechat korálovku a užovku v jednom teráriu. Obě jsou docela malé. Jedu totiž na dovolenou a potřebuji aby se mi o užovku někdo postaral, nabídl se mi jeden pán že mi ji pohlídá a říkal že má a že by je dal do jednoho terárka. Myslíte že by to šlo a nebo mu mám s užovkou přivést i vlastní terarko?
Děkuju za odpovědi:)

Raději ne. Není to moc dobrej nápad. Samozřejmě, že se nemusí stát nic, ale taky je tu dost riziko sežrání užovky korálovkou, nebo naopak (nepíšete druhy).
Nemusíte stěhovat celý terárko, had Vaší dovolenou přežije i v plastovým boxu. Nepíšete ani na jak dlouho jedete. Pokud třeba na obligátní dva týdny, nemusíte toho hada ani nikam stěhovat. Stačí mu do misky dát čistou vodu. 14 dní bez jakékoliv péče zdravý užovce (za předpokladu nějakýho běžnýho druhu) nijak neublíží. A nebojte, stýskat po lidech se jí nebude....