Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terarium pre agamu baradatú - poprosím o rady Ďakujem

Dobrý deň, ja by som Vás chcela poprosiť o radu ohľadom terária pre Agamu. Mame akvarium priložím aj foto a prosim Vás či by ste mi mohli vypísať čo by som naňom mohla zmeniť atd. či vrch musí byt zakrití aké vetranie na vrch dať a či pridať aj neonku, Agamku mam novú 2 dni má 1 a pol mesiaca. Budem Vám vdačná za všetky rady a odpovede. Inak viem že je lepsie otvaranie z predu očom sme nevedeli a uš kupovat druhe nebudeme toto nas vyšlo dost draho tak poprosim aby ste mi povedali ako toto vilepšit aby sa cítila dobre :) Prikladám Foto

Kdybyste studovala, nutně byste musela dospět k závěru, že v tom akvárku je tma a nedostatečný větrání. Stejně tak byste při studiu zcela jistě narazila i na to, jak se dá z akvária vyrobit terárium. Ale to Vaše akvárko je stejně malý, takže je zbytečný ho předělávat na terárium.

Jen ten názor jiné už kupovat nebudeme.... Pokud si chci pořídit zvíře a neudělat z něj mrtvolu tak se o něj musím starat. A Pokud udělám chybu ve vybavení tak jsem vůl a musím pořídit to správné. A ne říct zvíře si zvykne... Je to moc drahý.... apod. Akvárka jsou na udržení vody a přestavba na VHODNÉ terárium bude dražší než stavba nového z osb - ty vyjdou lacino to samé polyestyren, lepidlo na dlažbu apod. Drahé je osvětlení a to musíte koupit tak jako tak... Navíc už vidím nadšení sklenáře až bude muset vyřezávat větrací otvory na už slepeném akváriu...