Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá obezita

Dobrý den, prosím rozseknete náš spor. :D S přítelem se pořád dohadujeme o naší agamce on tvrdí, že je neskutečně tlustá a já tvrdím, že je v pohodě. Tak me napadlo, že zkušenější teraristé tady nám urcite pomuzou rozseknout nas spor. Agamce je okolo 8 měsíců a má 45 cm a cca 350 g. Přikládám i foto a moje otázka zní ej tlustá nebo ne?

Na poměry a standart západních civilizací obézní není. Vousatky chované ve velkých ubikacích + výbězích za střízlivého krmení takto "tlusté" určitě nejsou ;-) Nic, já jen aby byla sranda.