Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem černé ostny a feferonky

Dobrý den
Našemu legoušovi černají ostny a a někdě mu už i zčernal koneček a ten už necítil.
A s těmi feferonkami... no mojí mámě se podařilo opláchnout legoušův polníček v cedníku po pálivích okurkách a feferonkách. V sítku zůstali kousky kuliček pálivích a legouš vlastně snědl ty pálivé kuličky s polníčkem. Teď se bojím aby nemněl nějaké problémi a horší je, že jedeme do zahraničí na týden už v soboty a mám o něj veliký strach.
Jěště maličkost co je vhodné za jídlo pro legouše, aby pořád nejedl vločky, polníček a nebo pampelišku ?
Děkuji moc

K těm černým ostnům, proč odumírají tu je málo informací. Když jsi nepopsal(a) podmínky chovu a žádné info o zvířeti, ani jsi nevložil(a) fotku.

feferonek se bát nemusíš, leguáni je mají rádi a feferonky jim neublíží (nepálí je).

Jěště maličkost co je vhodné za jídlo pro legouše, aby pořád nejedl vločky, polníček a nebo pampelišku

Krmení leguána sis měl(a) nastudovat už před pořízením zvířete, na netu je o tom hafo informací. Co za vločky mu dáváš? JInak dobré kompletní info o chovu je tady v tomto odkaze.