Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Registrace

Dobrý večer,

Měla bych dotaz ohledně pozdní registrace želvičky. Je to má blbost, ale bohužel se mi to vytratilo z hlavy... prosím jestli máte někdo zkušenosti s tímto, děkuji předem za odpověď. na CITES mam bohužel i datum... čeká mě obrovská pokluta když je to půl roku?

Ahoj, myslím, že to je spíš otázka na toho úředníka, ale jestli je normální, tak to nevyhodnotí jako společensky nebezpečnou záležitost a přejde to s úsměvem.
Navíc si myslím, že nedodržení lhůty k registraci není uvedené ve správních deliktech v § 34c zákona č. 100/2004 Sb., takže by pokuta být neměla. Nejsem si ale na 100% jistý. No a nakonec jako exúředník vím, že papírování pokuty je strašný vopruz, v kterém se vyžívá jen z prominutím osel.