Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podarcis muralis

Dobrý den,

Je možné sehnat mládě ještěrky zední u nás z odchovu nebo není možnost, jak to u nás legálně chovat?
A je možné jich případně chovat víc v jednom teráriu nebo je lepší jen jedna?

Moc děkuji
Změna předmětu, původně: podarcis muralis (Aurifer)

Sehnat se dají i z odchovu, chce to hlídat inzerci...občas je někdo nabízí. A v Německu se dají sehnat skoro pořád. A chovat se dají také legálně. Mohou být chované ve skupině s 1 samcem a víc samicema, ale to je dost individuální. Protože ne všechny samice se navzájem snáší.

Děkuji za odpověď. Na terraburze asi tím pádem moc šance je sehnat nebude?
Nevíte, jestli je k tomu legálnímu chovu potřeba nějaká dokumentace podobně jako u želv? Pokud ano, předpokládám, že jí asi získám nákupem?