Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama krmení moucnymi červy

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na agamu , na krmení moucnymi červy. Někde na internetu jsem četla, že má být v teráriu miska s moucnymi červy, aby si agama zobla. Ale zase někde jsem četla, že jsou škodlivý. Moji agame dávám 1x týdně 4-6 moucnych červů a moc ji chutnají. Zatím vylučuje normálně, chci se zeptat, jestli ji to jednou týdne nemůže nějak uškodit.
Děkuji.

když jí dáš misku s červy "aby si zobla", tak to pravděpodobně dopadne tak, že vymete misku s červy a nebude žrát nic jiného. A za chvíli z ní bude tlustá koule. Pokud jí občas dáš pár červů jako pamlsek, třeba jednou týdně, tak se nic neděje. Ale rozhodně je nenechávat v misce.