Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem denná dávka cvrčkov

Dobrý deň
niekde som cital ze malej agame sa má dávať tolko jedla kolko zožerie. je to tak ? a mam este otazku do budúcnosti, kolko stredných cvrčkov za deň dospelej agame treba dať? kazdý druhý deň alebo kazdý deň? dakujem za odpovede a vase rady.

Ja ich teraz nechávam pri kŕmení skonzumovať toľko živej potravy,koľko na posedenie uvládzu...pričom je to tak každý tretí deň...samozrejme,že zelené majú k dispozícii denne!Kým boli "malé"žrali v podstate denne aj živú potravu-agamy sú riadne pažravé,pokiaľ sú zdravé...

ten moj 17cm agamik este zelené nechce ale má v miske jablko alebo púpavu ak by sa rozhodol jesť zelené. zatial papá tak jedného cvrčka každý deň velkého ako je jeho hlava, vylucuje dobre a brucho má plné tak to má byť nie? :-):-D