Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osvětlení Mistnosti

Dobrý den
Mám mistnost 4x3m potřeboval bych jí osvětlyt zářivkou abych nemusel davat ke každému terárku zařivku na dosvícení.jedna semi o místnost s chameleonama..řešil to tady někdo ?potřebuji doporučit zářivku na dosvícení mistnosti..jestly bude lepší dbě nebo jedna..v místnosti je okno a terárka budou na sobě štosovány tak snad byto mělo osvětlit když použiju kvalitní zářivku díky za tip

No to jse mi moc nechce to už je celkem více financí když je více terárek..ja bych měl samozdřejmě v každěm terárku tepelnou bodovku uva a uvb spirálu..a plus na tom stropě bych chrěl udělat dosvit pro všechny terárka..ale nevím jestly to v praxi osvětlí dostatečně tu místnost...terarka mám s Osb desek a budou tam furcifer pardalis