Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RGB LED osvětlení terárií pro Regiusky

Ahoj,
rád bych se zeptal na Vaše zkušenosti s osvětlením terárií.
- Máte někdo RGB LED v teráriu? (RGB pro možnost přepínání. Přes den příjemná bílá - na večer a noc tlumená modrá nebo rudá)
- Jaký kit a ze kterého čínskeho portálu jste jej koupili? (cz LEDshopy se mi zdají zbytečně předražené)
- Jaká je spokojenost s daným výrobkem.

Díky za postřehy a nápady

Já kupovala z Dealextremu 5m voděodolný pásek asi za 300Kč i se zdrojem a ovladačem. Ale kterej to byl přesně ti neřeknu. Ten můj bílou moc neumí, ale dá se koupit i lepší typ.
Jinak je to fajn, nastřiháš a připájíš si to jak potřebuješ a kdyžtak se dá dokoupit i samotný ovládání. Dá se s tím i pohrát a mít víc terárií na jedno napájení a ovládání.

Hliníková lišta je nutnost, ale ani ta nemusí pomoct u pásků zalitých v silikonu. 12 hodin svícení denně nevydrží ty desítky tisíc hodin, které u pásků deklarují. A jejich svítivost je také mnohem nižší a přehříváním se ještě snižuje.

Ja sem pouzil jako osvetleni deni ledky v alu listach.. Mam tri intenzity svetla abych ledky setril.. Pro noc to bylo moc svetla,tak sem dal modre led parkovacky z auta (5w) a na teraro 100x50x60 uplne staci,nocni osvetleni je spinano svetelnym senzorem (pouzito z deniho sviceni do auta) a jak svetla deni tak nocni je mozno ovladat dalkou (misto vypinace),nebo mobilem (na mobilu mam i teploty a vlhkost+ovladani topeni) a na kamerach se pracuje.. Kamarad je silenec do automatizace.. :-)