Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon jemenský terarium

Dobrý den chtěl bych se zeptat jaký máte názor na mé terárium z toho důvodu že se chameleon neustále schovává za umělé kytky a jen občas vylézá,má černé zbarvení ale v noci když světlo zhasne má zas normální pestré zbarvení.Krmím obden cvrčky které obaluji v plastinu a dvakrat do tydne obaluji ve vitamínech(mix:roboran H + plastin + reptivite v poměru 1:1:1).Svítím mu Reptile uvb 100 25w (reptiglo 5.0 compact) denně asi 5 hodin a vyhřevnou žárovkou intense basking spot 75w denně 12h ale přemýšlel jsem ještě o koupi nějaké lineárky na dosvícení zdá se mi že má v teráriu málo světla.teplota pod výhřevem je asi 35-40 stupnu uprostred 28.Děkuji za odpovědi.

Dobrý den měl bych menší prozbu koupil jsem si chameleona a dál jsem ho do akvária tak byl tak týden a pak jsem ho dal do terária protože jsem čekal než mě ho doručí
A teď jak je v našem cca tak 9 dní tak se schovává na lampu a ztmavne a nežere tak jsem se chtěl zeptat čím to je?