Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama bradatá - Vitamíny

Dobrý deň,

bol som v chovprodukte a pýtal som niake vitamíny a ponúkli mi Reptimineral C (Minerals & vitamins) chcem sa vás spýtať či su vhodne pre nich na obale je písane že obsahuje vápnik a dalšie minerály, stopové prvky a esenciálne aminokyseliny..

Dakujem za radu lebo som čítal niečo o tom D3 že to nieje dobre dávať a som sa díval na tie vitamíny čo som kupil a tam bolo D3 tak som si to chcel radšej overiť. Ďakujem za radu. A ešte sa chcem spýtať kde sa daju tie vitamíny kúpiť čo spomínal vyššie Janekk, pretože som pochodil chovprodukty a lekárne a všetko mi dávali len tie čo som písal ..

Na slovenku je to väčšinov tak že robotan h majú v lekárni, plastin tiež (väčšinov treba objednať), a vitamix majú v chovprodukte , niekedy nazivane aj nutrimix radím (nutri mix rep calci plus.) Myslím že to bolo rozoberané v téme o tom že sa agame trasu nohy.