Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cistenie vzduchu

ahojte mam otazku a to ked agama spravi potrebu tak sa to snazim vzdy upratat aby tam neostal zapach ale praveze tam ostane a neviem sa ho zbavit tak to nechavam vyvetrat a to tak ze necham otvorene pol terarka z predu a 1 otvor z vrchu .. nemate niaky rady ako sa da zapachu zbavit? rozmyslam ze by som to tam nastriekal niakym osviezovacom vzduchu (samozrejme agamky by som vybral) a nechal by som to tak 1h posobyť len chcem pocut vas nazor ci im to neuskodi

Nevymýšlej kraviny a spíš nech udělat agamě rozbor trusu na kokcidie. Protože promořené agamy smrdí podstatně více, než zdravé, ikdyž zatím nemají žádné jiné příznaky. Ale i zdravé zvíře je trochu cítit, trus prostě smrdí jako každé ho***. takže ho pravidelně uklízej a podle potřeby měň substrát. Hlavně tam nic nestříkej :!: