Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozadí z pěny

Ahoj, před rokem jsem si dělala pozadí z pěny. Na místa, kde měly být police jsem nalepila polystyren, nastříkala pěnu a počkala, až ztvrdne, a pak nanesla tři vrstvy lepidla na dlaždičky.
Pěna se ale o kus odlepila od stěn - nevíte, kde jsem udělala chybu? Pěnové pozadí se mi líbí a nerada bych tu chybu opakovala... Děkuji

[18Ox.JPG]

[18Oy.JPG]

Otázka je, jak dlouho to tvrdlo. Já jsem nedávno dělal dekoraci. Pěnu jsem nechal ztuhnout pět hodin, aby byla pořádně tvrdá, a potom jsem ji ořezal do požadovaného tvaru. Druhý den jsem mohl začít znova, protože po 24 hodinách pěna opět narostla a změnila tvar. To je jediný důvod, který mě napadá. Ale určitě se ještě ozvou zkušenější.

Jo, to je otázka... Myslím ale, že jsem to nechala minimálně jeden den.
Ještě mě napadá - nekoupila jsem dost pěny, takže jsem nejdřív nastříkala jednu flašku a pak jsem ještě dokupovala a dostříkávala - není možné, že je to tím? Nebylo to hned, takže předchozí už byla zatvrdlá nebo ztvrdlá.