Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodný piesok?

Ahojte, prepáčte že tu dávam až dve otázky za deň ale zabudol som sa spýtať, dokladám foto, je tento piesok vhodný do terária? idem kúpiť večšie tera a tak potrebujem tento piesok iný nemám. lesknú sa tam drobné kúsky sľudy, preosievala som tým najhustejším sitkom a trvalo mi to dve hodiny. :-D Je dobrý ???? :-/

to je nějaký technický písek, vypadá jako sklářský nebo stavební. A je naprosto nevhodný, pokud jiný nemáš tak ho kup - nejlépe písek na dětské hřiště.