Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dezinfekce terária - Agama vousatá

Ahojky,
minule mi tu dobře poradili, tak to zkusím znovu :-). Máme problém s parazity, agamka se léčí, ale mám obavy z toho aby znovu neonemocněla když je ve stejném prostředí. Zbylé krmivo jsem vyházela, kvůli znovuzanešení parazity. Prosím o radu jak dezinfikovat, popřípadě jestli to vůbec provádět. Děkuji

pokud jde o ty kokcidie tech se človek težko zbavy , vysavovat terarko (sanytol) umyt to a použít germicidní lampu UVC , vyměnit mysky ,substrat pokud tam máš 3d stěnu tak buď vyhodit nebo skusit tu germicidni lampu je tam moc záhybu kde se můžou být a opravdu kokcidie se težko zbavuje ... jedině sterilizace nebo UVC jinak bych to nevidel ...jinak agamu dej do karanteniho tera pokud teda opravdu ma ty kokcidie a parazity aby si měl přehled o potravě co sežere , o trusu abysi mohl poslat na kopr a abys mohl dát do pořádku jeji tera