Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem T.mauritanica - paraziti?

Zdravím, mám 2 odchytové T. mauritanica, jedna je velice plachá a dlouho jsem jí neviděl, druhá si bere potravu z pinzety; dneska jsem kontroloval i tu plachou a zjistil jsem, že má na sobě jakési oranžové parazity (?), podobné, jako exemplář na fotce (foto je z internetu). Má jich však podstatně víc. Druhý gekon nemá ani tečku, přestože žijí spolu. Mám je od léta 2013, tohle pozoruji poprvé. Poradil by prosím někdo, o co jde a co s tím? Díky.

Zdravím vím, že už je to starší vlákno, ale třeba někdo odpoví. Mám úplně stejný problém a chci se zeptat jestli je i nějaká jiná metoda se těch parazitů zbavit než s Frontline? Doma mám Arpalit neo, je na něm psané, že je použitelný i pro plazy. Je to O.K.? Díky za odpověď