Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fauna trhy Ostrava

Může mi někdo prosím říct jaké všechny tera zvířata je možno sehnat na Fauna trzích v Ově? Zajímá mne hlavně jaké je tam nějaká "stálá" nabídka chameleonů (už dlouho scháním Ch. T. Jacksonii xantholophus). Pokud je možno a třeba to někomu i pomůže tak napište co všechno se tam dá celkem pravidelně sehnat. Díky

Chameleony jacksoni xantholophus tam je sem tam k vidění nějaká paní ( Větnamka)sem tam doveze odchov cena byla mysim kolem 2-3tisíc..jinak pan Mareček vozí pardalise.a chamekeony Obrovksé.a Verucosus..jinak jsou tam běžně dostupní Jemenáci a pardalové sem tam..jeto Burzu od burzy jiné střidaji se prodejci..ale větčinou tam vezou ze zahraničí chameleony..