Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Substrat pre stepaka?

Zdravim,
chcem sa opytat co si myslite o tomto substrate kvalitna raselina + korovy humus s upravenou reakciou a obohatenou zivinamy v obchode mi povedali, ze je to vhodne aj do terarii. Chcem ju dat v pomere 1:1 s pieskom aky je Vas nazor? Vdaka.

Ahoj.

No kůrový humus s upravenou reakcí a ještě obohacen o živiny =to je co? ale v zásadě jak čtu na obalu,že je upraven obohacen tak to ve mě nebudí 2×dobrý dojem.

Jinak se používá dost kůr ale asi nejlépe pro stepáka pokud chceš kůru tak piniová.

Ta rašelina tě tam bude hodně vysychat a po té prášit=do písku pokud použiješ velkou vrstvu aby mohl hrabat a dělat si doury tak se přidávají jíly .

Když smícháš kůry+písek+rašelinu=tak to bude jedna velká hrma drma časem poznáš sám,že to je krávovina.