Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiliqua scincoides - barevné formy

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je možné sehnat v Evropě nějakou barevnou formu tohoto scinka. Na internetu jsem našla pár fotek a videí ( od amerických chovatelů ) a velice mě tyto barevné formy zaujaly, avšak nenašla jsem žádný inzerát, kde by tyto barevné mutace někdo prodával ( natož inzerát z Evropy ).

Předem děkuji za odpovědi

Zde foto:

Ahoj.

No tak jsou má to ovšem jedno ale=cena.Většinou jak píšeš USA dám ti odkaz na jednoho kolegu třeba poradí.

Bluetonguelizardcomau

třeba i Sean je dobrej jezdil nebo i jezdí Hamm to vážně momentálně nevím.Je to staršího data a trochu jiné ale pokud se tím prokoušeš tak věřím,že získáš nějaké info.

http://www.captivebredreptileforums.co.uk/lizards- general/30915-shinglebacks.html.

Jsou to nádherná zvířata ale mají i své mouchy:-).

No a nebo co toto také paráda:-Dmazánci.