Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Likvidace pachů ..?

Dobrý den.
Zajímalo by mě, jak likvidujete pachy v teráriích. Samozřejmě že veškeré exkrementy ihned uklizim, terarko vytřu,ale pach třeba po boa když se výročí je cítit sakra dlouho. Nemáte pro to nějakou fintu která tyto pachy rychle neutralizuje ?
Děkuji.

záleží z čeho máte terárium a jestli občas "opláchnete" i zvíře? Já mám plastové boxy a papírové utěrky. Po každém vylučování moči a výkalů vše vymyji horkou vodou s jarem. A hada vlažnou vodou opláchnu a nechám ho prolézt sevřenou dlaní v níž mám papírovou utěrku, aby se usušil... terárium/box mám dobře větraný, takže zápach není problém. ale samozřejmě čím dýl tam exkrementy jsou tím víc se smrad uvolňuje;)