Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiliqua scincoides scincidae - poddruh, pohlaví

Dobrý den,

prosím o radu, zda by šlo poznat, zda je to opravdu tiliqua scincoides scincidae, nebo jiný poddruh? Co jsem na zbarvení a názvy koukala na burze, tak jsem s toho celkem zmatená a u někerých stolů mi přišli stejné jako moje, ale u dalšího mi zase přišlo, že jsou uplně jiné :-D a že mám jiný poddruh než který jsem původně koupila :-). Případně zda by šlo poznat pohlaví? Je jim už vic jak rok a půl (ale chápu, že foto nic moc, děsně sebou šili :-)).

Předem moc děkuji za odpověď

loading...

Ahoj.

Jak jsem psal když není foto korektní( ohledně zbarvení atd)=problém.v určení druhu poddruhu mezi scincoides a gigas se neshodnou ani top borci:-|

možná by pomohla fotka ze spodu=mají různé znaky.třeba někdo pozná takhle já teda ne no.

Jedna vypadá na gigas a druhá na sever Irian možná Jaya=ale také možnost=kříž:-D.

Ale dám ti foto od borce který je dělá top atˇ máš ještě větší zmatek:-D.

Být tebou tak to zas tak nehrotím pokud máš zvířata jako miláčky atˇ jsou co jsou hlavně,že se mají dobře;-).