Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Udržení teploty v teráriu

Dobrý den ,
potřebovala bych poradit jak udržet stálou teplotu v teráriu. V teráriu mám gekona a nedaří se mi žárovkou udržet stálou teplotu, když ji zapnu terárium se vyhřeje po pár hodinách na cca 35 stupnů radši sem ji vypla aby nebylo v teráriu až moc teplo jenže teplota klesla na cca 25 stupnů. Nechci aby teplota furt takhle kolísala ( terárium nemám malé ). Nemáte nějaké rady? Děkuji za odpovědi :)

výška 36 šířka 33 a na dýlku 56. Gekko vittatus (Gekon pruhovaný) , ale nepřijde mi že by mu to vadilo ještě se pod žárovkou vyhřejval a šahala sem na kámen kam svítim a jen veprostřed je teplý jinak je vcelku studený a žárovka 40w

Termovizi nemám abych měřila teplotu kamene -_- no tak je jasný že má v rohu chladněji než v rohu u kterýho je žárovka a přesně tam je cca 33 stupnů... Ptala sem se pouze jestli nemá někdo rady jak udržet stálou teplotu v teráriu (kromě noci). Kdyby se mu to nelíbilo pujde do rohu kde má chladněji a nebude nalezlej pod žárovkou:)