Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ranitomeya - vybaveni teraria

Zdravim, jaky mam pouzit podklad pro tyto zabky? Na netu jsem nasel spoustu reseni-mech, sterk, listi. U mechu se bojim, ze bude plesnivet, sterk by byl vhodnejsi si myslim. Rostliny, samozrejme nejake bromelie. Mam mensi terarko 50x50x50 a u nas ve meste jsou bohuzel pouze bromelky vetsiho vzrustu, poradi nekdo jiny druh? Diky

Bromelie jsou vhodné, spousta žabek je ráda využívá, ale raději jako úkryt ,pro snůšky zas filmovky. Štěrk není moc vhodný, dobrý je rašeliník, listí, kousky nebo kusy kůry.Terárko je tak akorát, klidně pro skupinku až 10-12 žabek, ale záleží na druhu, v podobných mám benedikty, imitátory, amazoniky, lamasky atd.