Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osvětlení

Zdravím, jak vyřešit osvětlení do terária 100x50x50 levně a esteticky?
Napadá mě taková ta podlouhlá zářivka či co to je a k tomu zřejmě bych musel doplnit i žárovku co vytopí lokálně že? Popřípadě mi navrhněte nějaké slušné levné alternativy.
Děkuji velmi pěkně a přeji hezký zbytek dne.

bohužel na osvětlení je blbost šetřit pak to odnese akorat chovanec , ikdyž neudávate tak nějaka zářivka sylvania activa(6300k 98ra jakoukoliv jinou s temito parametry ) je kolem 200-350 kč výhřevka bodovka za 80-150 kč a pokud bude chovanec potrebovat uvb pocitej 500-600kč, na tomto nic neušetříš , a za druhy rikam nevím co tam chceš chovat