Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatný trus a nežere? Agama Vousatá

Dobrý den,
takový trus jsem dnes našla u své samičky agamy vousaté. Musela jsem jí před nějakým časem dát odčervit, když jsem si jí koupila od chovatele tak byla chvíli v pohodě ale potom přestala žrát a byla na umření, cpu do ní vitamíny ale je stejně drobnější než by měla být... :-/ Teď na ní opět padlo období že žrát nechce... Co s ní?? :-/ Pro porovnání dávám fotku se samcem, jsou stejně staří. Poradí mi někdo??

substrat me vydesil,ale slovni spojeni"cpu do ni vitaminy" vlastne taky.
jake vitaminy,kvalitni fotka a popis teraria,slozeni potravy...to jsou zasadni veci,bez informaci tezko nekdo poradi.
Ale na druhou stranu:ony letos je spousta unavenych agamek,co by nejradeji uz zimovaly,a predchozi leceni taky pro jeji organismus nebylo jednoduche.urcite bych ji dala do karanteny a znovu vystrit trus,a jestli je ten samecek pohlavne aktivni,tak urcite rozdelit dokud samicka nebude v poradku.